KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1974 yılında Adana’da tamamı öz sermaye ile kurulmuş olan, bölgedeki en eski oksijen, karbondioksit, asetilen, Kuru buz üreticisi ve Bursan marka yangın söndürme cihazı yetkili satıcısı ve yangın tüpü dolumcusu olmakla beraber her türlü basınçlı kapların (tüplerin) testini yapma yetkisine sahiptir.

Ham madde girdi aşamasından başlayarak, üretimin her safhasında ürünler kontrol edilerek, kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı ilke edinen, ar-ge ye önem veren, konusunda profesyonel kadrosu, teknolojiye uygun makine parkı, son derece geniş pazarlama ve servis ağına sahip bir şirket konumuna gelmiştir.

Taviz vermediği kalitesini almış olduğu ; İmalata yeterlilik , dolum yeterlilik , deney bakım yeterlilik , hizmet yeri yeterlilik ve TSE belgeleriyle güvence altına alarak, gerekli yedek parçaların temin ve değişimi konusunda da bölgedeki en etkin kuruluş olmuştur.

Bütün piyasa olumsuzluklarına rağmen 2000 yılından sonra yatırımlarına hız vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, bölgede sınai - tıbbi gazlar, Kuru buz ve yangın söndürücü cihazlar alanında sektör lideri olarak faaliyetlerini sürdürmekte, pazar payını koruyarak, her geçen yıl ürün çeşidini arttırmaktadır.